Aj Nemecko sa učí angličtinu na Slovensku

Aj Nemecko sa učí angličtinu na Slovensku

Keď niekto príde s originálnym know-how a celé to trvá rok, môže to byť experiment. Keď to trvá dvadsať štyri rokov, je to už úspešný projekt s konkrétnymi výsledkami.

To, že v deväťdesiatych rokoch prichádzali zahraniční klienti na Slovensko, aby sa naučili slovenčinu, nikoho neprekvapí. Ale to, že dnes má BRAINY centrum KRÁSNO klientov z Nemecka, zo Španielska i z Poľska, ktorí sem prichádzajú za angličtinou, je raritou! Asi ešte väčšou, ako keď sa Angličan či Američan pracujúci v Nemecku, prídu do BRAINY učiť nemčinu…

Úplní začiatočníci po niekoľkých dňoch rozumejú jednoduchým vetám a začnú komunikovať. Tí, ktorých štartovacia čiara bola ďalej, zažijú podobný úspech. Namiesto malých krôčikov prichádza skok. To, čo zvládnu za pár dní, by bežným spôsobom trvalo mesiace. V jazyku všeobecnom i odbornom.

V medzinárodnom BRAINY centre v severozápadnej časti Slovenska neďaleko poľských a českých hraníc v malom mestečku Krásno nad Kysucou, presnejšie na jeho okraji uprostred prírody, sa učí mnoho a za krátky čas.

Kľúčovým slovom je teda know-how. S originálnym a predovšetkým spoľahlivo fungujúcim, prišla začiatkom 90-tych rokov na trh vtedy mladučká firma BRAINY, za ktorou stáli PhDr. Janka Lajčáková a Ing. Vladimír Lajčák. Jej intenzívne pobytové jazykové kurzy znamenali úplné ponorenie sa do jazyka. Prepracovaná metodika, kvalitný lektorský tím, mind management a skvelé referencie –  to je medzinárodné jazykové a tréningové BRAINY centrum KRÁSNO dnes.

Za všetko hovorí referencia jedného z klientov z Nemecka, ktorého štartovacia úroveň bola tzv. elementary – trochu vyspelejší začiatočník:

“My visit at BRAINY was very good. The trainers are professional and friendly. The kind of learning is excellent. They will open your mind for fast learning. I think that I will come back. The area around BRAINY is beautiful and it is helpful for good learning. The combination of mina management and training is unique. The mind management lessons between the English training let you relax. I found many new friends.” Peter

Ešte stále patríte k tým, ktorí potrebujú túto referenciu preložiť? Vždy nás poteší, keď sa dozvieme, že sme k tomu prispeli aj my!

PhDr. Jana Lajčáková

brainy-jazykove-kurzy-brainy-krasno-anglicky-003

Peter a Christian (Nemecko) so svojimi lektorkami Luckou a Katkou (Slovensko) a trénermi mind management Vladom a Mariánom (Slovensko) a, samozrejme, samá angličtina! Aj v Nemecku vedia, kde sa najrýchlejšie a najefektívnejšie naučia po anglicky. 


*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>