Medzinárodné BRAINY centrum KRÁSNO leží v severozápadnej časti Slovenska v mestečku Krásno nad Kysucou uprostred typickej kysuckej prírody 23km od krajského mesta Žilina neďaleko poľských a českých hraníc.

brainy-centrum-krasno-jazykove-pobytove-kurzy00008 brainy-centrum-krasno-jazykove-pobytove-kurzy00006

Bolo vybudované špeciálne pre intenzívne pobytové jazykové kurzy vedené kreatívnou Brainy metódou. Postupne sa aktivity v ňom rozšírili o manažérske tréningy v jazyku anglickom a pobyty pre deti, mládež i seniorov. Svojou existenciou a aktivitami prispieva k aktívnemu a harmonickému rozvoju človeka v rozličných etapách života.

brainy-skola-anglicky-jazykove-pobytove-kurzy-dospeli00018 brainy-skola-anglicky-jazykove-pobytove-kurzy-dospeli00019

brainy-skola-detske-jazykove-pobytove-kurzy00002

Centrum sa teší návratom klientov zo Slovenska, z Nemecka, z Poľska, zo Španielska a ďalších krajín.

Ubytovanie je zabezpečené v jedno- a dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Strava je pripravovaná zväčša z produktov domácich pestovateľov.

Voľné chvíle je možné vyplniť outdoorovými aktivitami, prechádzkami, lukostreľbou, posedením pri ohnisku, v zime lyžovačkou v neďalekom stredisku Sun Paradise Veľká Rača v Oščadnici.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA brainy-skola-anglicky-jazykove-pobytove-kurzy-dospeli00008 brainy-skola-detske-jazykove-pobytove-kurzy00003