NOVINKY!

NOVINKY!

Okrem štandardnej ponuky sme pre Vás pripravili aj dve horúce novinky na druhý polrok 2015:

BRAINY3 TECHNICAL – novinka v našej ponuke! jedná sa o nadstavbový kurz anglického jazyka zameraný na technickú terminológiu. Ponúkne Vám nielen odbornosť terminologickú či gramatickú, ale aj typy ako sa v určitých situáciách správne zachovať. Kurz je rozdelený do troch etáp, pričom každá Vám ponúkne iné aspekty. Vedený bude odbornou lektorkou s dlhdobými skúsenosťami.

BRAINY3 FINANCE – novinka v našej ponuke! Zasa ide o nadstavbový kurz anglického jazyka, tentokrát však zameraný na oblasť finančníctva a ekonomiky. Ponúkne Vám nielen odbornosť terminologickú či gramatickú, ale aj typy ako sa v určitých situáciách správne zachovať. Kurz bude prebiehať vo viacerých etapách pod dozorom native speakra s dlhoročnou praxou v danej problematike.

V polovičke augusta nájdete ďalšie informácie o našich novinkách. Prajeme Vám krásne oddychové leto plné slnka, zábavy a oddychu :-)


*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>