Maximalna spokojnost ……

brainy-jazykove-kurzy-brainy-krasno-anglicky-031 (2)

prístup a atmosféra , ľudia , lekcie/relax, prostredie ….. všetko OK , rád sa vrátim :-)

Branislav Petro

Mal som sa u vás výborne…

brainy-jazykove-kurzy-brainy-krasno-anglicky-034 (2)

a bolo to perfektne zorganizované. Ste fantastickí. Začínam už riešiť ďalší pobyt u vás. A tiež riešim termín aj pre dcéru.Držím Vám palce.Do skorého videnia

Radomir Wagner

Ja som sa mala úžasne…

DSC_0500

…bolo to naozaj super. U mňa veľký posun v komunikácii a hlavne som namotivovaná sa učiť. Libor má výborné pedagogické schopnosti,  naozaj zo mňa vydoloval čo sa dalo.. má veľkú dávku trpezlivosti a veľmi dobré prezentačné schopnosti .. jednoducho človek na správnom mieste. Nedal mi príležitosť hovoriť po Slovensky a naučil ma používať jednoduché vety, čo myslím, že bolo pre mňa kľúčové. A pochopila som na praktickej ukážke časy, hlavne ten budúci :-) Mám pred sebou ešte veľký kus cesty ale čo je dôležité – dostala som dobré základy, na ktorých môžem stavať.
Dnes som vás chválila pred kamarátkou a robím to pomaly denne.
Pekny den

Eva Surkova
velmi spokojny klient :-)

BRAINY 7 YOUTH 2015

pp

 Komunikačne som opäť lepšia, aj keď toho bolo veľa, rýchlo sa dalo vstrebať, stále plný program, napriek tomu, že sa kurz usporiadava  v lete, nemám pocit, že by som o nejakú časť leta prišla, naopak, veľmi príjemne som ho týmto kurzom spestrila, pre BRAINY obvyklý, ale v podstate neobvyklý program. Relaxácie vždy padli veľmi vhod, ale najlepšie je bubnovanie, kde je vždy najviac energie. Všetkých spájali večerné program, super bol talent a to, ako sa naň všetci chystali.

GRÉTKA,  20 rokov, Bratislava

Učenie v BRAINY je efektívne, intenzívne, ohľaduplné, za týždeň sa podľa mňa naučíš viac ako za pol roka v škole, lektorka sa snažila používať len angličtinu, čo sa u mňa prejavilo, že som viackrát uvažovala či snívala v angličtine. Po relaxácii sme sa cítili živší, čo nám pomohlo sústrediť sa na angličtinu. Skvelá partia, nech sme robili hocičo. Pani kuchárky odviedli úžasnú prácu, lebo jedlo bolo excelentné.

Tiež sa mi páčilo, že sme mali aj business angličtinu, kde sme sa naučili množstvo vecí , ktoré by sme sa  v školách nenaučili. Bolo tam množstvo slovíčok, ktorých význam som občas v slovenčine nevedela tiež! BRAINY je každý rok úžasné.

MIŠKA, 17 rokov, Žilina

Najlepší týždeň mojich prázdnin, relaxácie, čajíky, Adamkove úvahy/poznámka Adam lektor angličtiny/,  nebolo to o bifľovaní slovíčok. Kebyže mám možnosť vrátiť sa, neváham ani sekundu.

ANETKA 15 rokov, Považská Bystrica

Cesta do jamy levovej (zvanej angličtina) a zase späť.

DSC_0639

Som  prípad, z ktorého by mali radosť psychológovia a ich psychologické výskumy. Nejaký blok vo mne spôsobil, že celkom dobre rozumiem (ako samouk) po anglicky, čítam (vraj s dobrým prízvukom), ale – dobrý bože – nehovorím ani …Ň. Jediná šanca a pre mňa asi naozaj posledná, keďže sa neúprosne blíži päťdesiatka, bol nájsť spôsob, kde by boli priateľskí aj k môjmu „nespolupracujúcemu“ podvedomiu. Voľba bola pre mňa jasná, keďže som na vlastné oči videla a počula, aké zázraky sa udiali s angličtinou môjho manžela po kurzoch v Krásne nad Kysucou. Na kurze sme sa stretli traja. Pripadali sme si ako tri známe opice (nevidím, nepočujem, nehovorím)…. Každý v inom štádiu anglicky nehovoriaceho postihnutia (alebo hovoriaceho s filipínskou gramatikou). Lektorka vycítila dynamiku našej komickej trojky a prispôsobovala nám tempo výučby, postavené na množstve komunikácie, príbehov a rafinovaných hier. V normálnom kurze, by sme to fyzicky, ale ani psychicky asi nezvládali. Takmer desať hodín drilu. O dušu a telo sa starali uvoľňovacími technikami, pri ktorých som sa občas cítila ako kung-fu bojovník. Zaujímavé boli „ okuliare“, navodzujúce meditačnú hladinu alfa. Slovíčka som sa naozaj učila raketovou rýchlosťou. Po návrate domov som použila svoje prvé viac – menej plynulé vety v angličtine po tridsiatich rokoch. Viem, že teraz musím aj sama napredovať, ale ukázali mi smer a ako na to… Snáď sa ešte na nejaký kurz vrátim učarovala mi tam aj lukostreľba…

Danka Vlčková, nezávislý umelec, Dubnica nad Váhom

 

Išla som na tento kurz so zmiešanými pocitmi..

DSC_0646

…lebo mala som aj kladné aj záporné referencie.

Čo sa týka mňa, ja som bola spokojná a určite to má zmysel robiť tieto kurzy takouto formou, pretože vidím sama na sebe ako to funguje keď chodím na anglíčtinu v Žiline. Kým tam ráno prídem, tak už som vystresovaná, lebo kým ráno urobím synovi raňajky, desiatu, zaviesť ho do školy, všetko v rýchlosti, tak sa potom na hodine prvých 10min. z toho spamätávam, nehovoriac, že po skončení hodiny už zase spadneme do pracovných povinností a za 2hod. už ani neviem, čo sme na hodine preberali. U Vás tieto stresy človek nemusí riešiť a venujeme sa len sam sebe a angličtine, a ešte keď sa stretnú ľudia čo si rozumejú, tak je to super.

Možno v mojom prípade som nemusela opakovať toľko gramatiku, ale lektorka sa musela prispôsobiť skupine, čo je asi na skupinových kurzoch normálne.

Už sme sa dohovárali, že by sme išli v auguste znova…

Bohuslava Trnovská, Žilina